PRAKTICKÁ SESTRA na ORL
Oblastní nemocnice Náchod a.s.
Náchod
před 4 hodinami
source : Hitprace

Pracovní poměr na dobu neurčitou popř. dohoda o provedení práce nebo dohoda o pracovní činnosti, turnusové služby (pracovní doba pondělí - pátek dle domluvy, možnost občasných víkendových služeb), zkrácený pracovní úvazek na 20 hod.

 • týdně. Nástup možný ihned. Pozice je vhodná i pro absolventy / -ky. Požadavky : vzdělání dle 21b zák. č. 96 / 2004 Sb., o nelékařských zdravotnických povoláních;
 • trestní bezúhonnost.Zaměstnavatel nabízí : podnikové stravování, příspěvek na stravování, zaměstnanecké benefity, pomoc se zajištěním ubytování, odměnu za získání nového zaměstnance.

  Kontakt - Bc. Jará Eva; tel. : 728 215 931, e-mail : jara.eva nemocnicenachod.cz (pro zaslání životopisu) nebo osobně na adrese Palackého 20, Náchod (budova KB, podchod Atrium).

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost