všeobecná dětská sestra/bratr
Nemocnice Litoměřice, a.s.
Litoměřice
před 1 dnem
source : Hitprace

Představenstvo Nemocnice Litoměřice, a.s. přijme do pracovního poměru všeobecnou nebo dětskou sestru. Požadujeme : Příslušné vzdělání dle 6 Zák.

96 / 2004 Sb. Specializovaná způsobilost v intenzivní, či perioperační péči vítána. Nabízíme : Nástup možný ihned. Možnost dalšího profesního růstu, uzavření kvalifikační dohody a z ní vyplývající podpora při studiu na VŠ zdravotnického zaměření.

Odměňování dle příslušných právních předpisů pro nelékařské zdravotnické pracovníky a dle dosaženého stupně vzdělání. Zohledněna je též specializovaná způsobilost.

případě Vašeho zájmu nás kontaktujte či navštivte naši nemocnici, bližší informace poskytneme při osobním jednání. Kontakty : sekretariát nemocnice - 416723375, info nemocnice-lt.

cz, manažer pro nelékařské zdravotnické obory Mgr. Lenka Kalábová, Ph.,LL.M. - 416723703, l.kalabova nemocnice-lt.cz

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost