Údržbář
BALNEX 1 a.s.
Karlovy Vary, Czech Republic
před 6 dny
source : Hitprace

Kontakt : Sokolovská Petra, e-mail : accounting33 global-accounting-services.comÚDRŽBÁŘ - TECHNIK V HOTELOVÉM PROVOZUSPA HOTEL DVOŘÁK v Karlových Varech hledá do svého týmu posilu na pozici "ÚDRŽBÁŘ - TECHNIK V HOTELOVÉM PROVOZU".

CO BUDE VAŠÍM ÚKOLEM : Zajištění oprav, údržba technického zázemí hotelu, výpomoc při stěhování hostů v hotelu, spolupráce s dodavateli při revizích a specializovaných opraváchPOŽADUJEME : minimálně odborné vyučení bez maturity, řidičské oprávnění B, základy práce na PC, činnosti dle vyhlášky 50 / 78 Sb.

 • elektr. vyhlášku 50, dobrou manuální zručnost, příjemné vystupování, odolnost vůči stresu, základy německého jazykaDatum nástupu dle dohodyPlat : 25.
 • 000-30.000,-KčPersonální strava, firemní benefity

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost