Ostraha prodejny Penny
Čechymen financial real s.r.o.
Trutnov, Czech Republic
před 9 hodinami
source : Hitprace

OSTRAHA PRODEJNY PENNYPožadujeme : Věk nad 18 let, trestní bezúhonnost, fyzickou zdatnost, dobrou pracovní morálku, příjemné vystupování, zodpovědnost, spolehlivost, flexibilitu, praxe u bezpečnosti výhodou- není však podmínkou.

Potravinářský průkaz (možno vyřídit dodatečně)Certifikát strážného (pokud nemáte, zajistíme).Náplň práce : Pochůzky přímo po prodejně,12 hod.

směny.Bezpečnostní dohled nad celou prodejnou, zajištění ostrahy a ochrany majetku a osob.Kontrola zabezpečení zboží před krádeží, čipování zboží.

Kamerový monitoring prodejny.Spolupráce s Policií ČR při zadržení osob páchajících trestnou činnostDále nabízíme : práci na denní směny v klimatizovaném prostředí.

Prémiové ohodnocení za výkonnost, k základní sazbě odměny za záchyty.Možnost pracovat na DPP a HPP.Jedná se o pracovní poměr na dobu určitou s nástupní smlouvou na DPP, s možností prodloužení pracovního poměru.

Možnost profesního růstu do mobilního autotýmu a přechodu smlouvy na HPP.Možnost vyplácení zálohy na mzdu.Interní školení, Multisport karta.

Možnost zajištění ubytování.Motivační programy.Pro informaci ohledně pracovního místa volat na níže uvedený telefon. Nechodit na pobočku.

Kontakt tel. 734 514 315. Po - Pá od 8.00 - 16. 00 hod. Své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na mail : nabor.

cechymen gmail.com, nezapomeňte přiložit platné tf. číslo a svou emailovou adresu.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost