bazénový technik s NJ
MACEK a SYN, s.r.o.
Ratíškovice, CZ
před 2 dny
source : Easy-prace.cz

Pracoviště : Za Mlýnem 1418, 696 02 Ratíškovice. Dokážeš se domluvit německy, rád komunikuješ s lidmi, cestuješ a máš technické myšlení?

Tak hledáme právě tebe! Do našeho kolektivu hledáme vhodného kandidát / tku na pozici Bazénový technik s NJ.Požadujeme : německý jazyk -

komunikativně (nevyžadujeme písemnou formu, ale schopnost domluvit se), technické myšlení, zručnost, komunikativnost, schopnost efektivní organizace práce, samostatnost, ŘP sk.

B, časová flexibilita v sezónním období.Poznámka : všeobecné znalosti z technických oborů elektro, vodo - topo nebo přímo z oboru bazénářství uvítáme, ale nevyžadujeme! Řidičský průkaz skupiny E výhodou.

Nabízíme : úvazek na plný pracovní poměr, nástup možný ihned, stabilní a moderní pracovní zázemí v Ratíškovicích, atraktivní mzdové ohodnocení 30 000 -

45 000 Kč, příspěvek na stravování + zahraniční stravné v případě služebních cest, rádi tě zaškolíme.Pracovní náplň : instalace bazénů uvádění bazénů do provozu přímo u zákazníka, předání hotového díla dokumentace, seznámení zákazníka s provozem bazénu a nabídnutí následného servisu, provádění pravidelných servisu bazénů, řešení případných reklamací od zákazníků a zajištění nápravy, montáž bazénového zastřešení, v sezónním období flexibilní pracovní doba zahraniční služební cesty, v mimosezónním období pevná pracovní doba ve výrobě naší společnosti, komunikace s ostatními odděleními ve společnosti.

Pokud tě námi nabízená volná pracovní pozice zaujala, životopis prosím zasílej s označením Bazénový technik s NJ na e-mail : použijte odpovědní formulář

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost