ROZPOČTÁŘ/-KA, PŘÍPRAVÁŘ/-KA VÝROBY
ELA - PLAST s.r.o.
Litvínov
před 3 dny
source : Hitprace

ROZPOČTÁŘ / -KA, PŘÍPRAVÁŘ / -KA VÝROBYPOŽADUJEME : - minimální dosažené vzdělání středoškolské ukončené maturitou stavebního zaměření- pokročilá znalost MO-Excel, Word- znalost rozpočtového programu KROS plus výhodou- znalost výkresové dokumentace- kontrola projektové dokumentace a cenových výměr- týmová spolupráce- zodpovědnost, logické uvažování- řidičské oprávnění sk.

B (kontrola na kontrolních dnech, jednání s investory atp.)- praxe v oboru min. 3 roky na obdobné poziciNÁPLŇ PRÁCE : - kompletní příprava rozpočtů do výběrových řízení, příprava podkladů pro realizaci staveb, fakturaci, harmonogramů staveb, komunikace se stavbyvedoucímiZaměstnanecké výhody : stravenky, služební telefon, prémieHLÁSIT SE : Maschtovská Ivana DiS.

tel. : 605 226 034 volat v pracovní dny od 8.00 do 15.00 hod., e-mail : maschtovska ela-plast.cz, osobně pouze po předchozí telefonické domluvě

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost