Strojní údržba
KERAMTECH s. r. o.
Žacléř
před 10 hodinami
source : Hitprace

STROJNÍ ÚDRŽBANáplň práce : - kontrola, údržba a opravy strojů a zařízeníPožadujeme : - vyučení v technickém oboru (strojní zámečník, mechanik.

 • základní znalost práce na soustruhu, frézce, svařování- zkušenosti v oboru instalatérství (voda, topení, plyn) vítány- technické myšlení, zručnost, orientaci ve výkresové dokumentaci- aktivní přístup k práci- samostatnost a flexibilitu- praxe minimálně 2 rokyNabízíme : - práci ve stabilní společnosti- dlouhodobou perspektivu uplatnění- sociální výhody (penzijní připojištění, závodní stravování, masáže)- mzdové ohodnocení 22 000 23 000 KčNÁSTUP MOŽNÝ IHNED NEBO PO DOHODĚV případě Vašeho zájmu zašlete strukturovaný životopis na personální oddělení naadresu : KERAMTECH s.
 • r. o., Horská 139, 542 01 Žacléř - CZ, tel. : 499 739 713,mobil : 736 751 809, e-mail : buresova keramtech.cz

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost