OSTRAHA PRODEJNY LIDL
BOHEMIA MARTEN CORPORATION a.s.
Opava, Czech Republic
před 3 dny
source : Hitprace

KO : Božena Bilíková tel. : 737 087 145 - volejte Po-Pá od 9.00 -16.00.Pro informaci ohledně pracovního místa volat na uvedený telefon.

Prosíme zájemce, aby nechodili na pracoviště, kontaktní osoba se tam nenachází. Prvotní kontakt nutný telefonicky, nebo své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail : nabor.

centrum bohemiamarten.cz - nezapomeňte přiložit platné telefonní číslo a svou emailovou adresu.Požadujeme : Praxi v oboru a certifikát strážného výhodou - ne podmínkou, dobrou pracovní morálku, trestní bezúhonnost, věk nad 18 let, zodpovědnost, spolehlivost, flexibilitu, základy etiky - vstřícné a slušné vystupování.

Předložení výpisu z trestního rejstříku.Nabízíme : Zajištění certifikátu strážného, nástup možný ihned, možnost práce na DPP - a to i dlouhodobě.

K základní sazbě odměny za záchyty, možno čerpat zálohu na mzdu. Po odpracování 3 měsíců náborový příspěvek 1 500,- Kč.Jedná se o pracovní poměr na dobu určitou, s možností prodloužení pracovního poměru.

Vhodné také pro osoby s OZZ, ivaliditou 1. a 2. stupně, nesmí se však týkat pohybového ústrojí.Náplň práce : Pochůzky po prodejně, zajištění ostrahy a ochrany majetku, dodržování bezpečnostních předpisů, spolupráce s Policií ČR při zadržení osob páchajících trestnou činnost.

10 - 12-ti hod. směny, turnus krátký a dlouhý týden.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost