Automechanik BMW
STRATOS AUTO, spol. s r.o.
Praha, Czech Republic
před 4 dny
source : Hitprace

KONT. : Zaslat žřivotopis na e-mail : carollo stratosauto.cz.Automechanik osobních vozidel BMWPracovat pro značku BMW je opravdovou výzvou, proto na sobě pracujeme a neustále rosteme.

Přijmeme do našeho mladého týmu kolegu, který s námi bude sdílet smysl pro preciznost a kvalitu pověstnou pro BMW. Máme nejmodernější přístroje a technologické postupy a jsme připraveni nového kolegu zaškolit a vše naučit.

Co by měl náš nový kolega splňovat" Vyučení v oboru automechanik, autoelektrikář, diagnostik," praxe v oboru - zkušenosti s luxusními vozy výhodou," samostatného, aktivního člověka s pozitivním přístupem k práci, který sám aktivně řeší vzniklé problémy a snaží se jim předcházet," pečlivost a spolehlivost v plnění pracovních úkolů," základní znalost AJ, pro čtení technické dokumentace," řidičský průkaz sk.

B.Co od náš může nový kolega očekávat?" Práci v příjemném moderním prostředí autosalonu," rozmanitou a zajímavou práci," odpovídající finanční ohodnocení," mladý, přátelský a vstřícný kolektiv," parkování pro zaměstnance," možnost zajištění objednávky obědů," denní místnost pro klidné strávení polední pauzy," možnost dalšího vzdělávání - odborná školení," 100,- Kč stravenky, 1x týdně občerstvení na pracovišti," Multisport kartu," firemní akce, teambuilding," roční odměny," slevy na veškeré firemní výrobky a služby (produkty, náhradní díly, servis, půjčování a mytí vozidel, oblečení a doplňky - BMW Lifestyle apod.

Pokud tento inzerát čte kolega, kterého tato nabídka zaujala, nechť nám zašle svůj strukturovaný životopis včetně fotografie na e-mail : personalistikapraha bmwprosek.

czZam. výhody : Stravenky, Multisport karta, roční odměny, slevy na firemní produkty, občerstvení na pracovišti, parkování, teambuilding

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost