OSTRAHA PRODEJNY KAUFLAND
BOHEMIA MARTEN CORPORATION a.s.
Opava, Czech Republic
před 2 dny
source : Hitprace

KO : Svatava Šašková tel. : 721 954 166 - volejte Po-Pá od 9.00 -16.00.Pro informaci ohledně pracovního místa volat na uvedený telefon.

Prosíme zájemce, aby nechodili na pracoviště, kontaktní osoba se tam nenachází. Prvotní kontakt nutný telefonicky, nebo své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail : nabor.

centrum bohemiamarten.cz - nezapomeňte přiložit platné telefonní číslo a svou emailovou adresu.Požadujeme : dobrou pracovní morálku, příjemné vystupování, trestní bezúhonnost, věk min.

18 let, zodpovědnost, spolehlivost, flexibilitu, praxe v oblasti Security, znalost práce na kamerovém systému.Certifikát strážného.

Náplň práce : zajištění ostrahy a ochrany majetku,dodržování bezpečnostních předpisů, spolupráce s Policii ČR při zadržení osob páchající trestnou činnost.

Nabízíme : práci ve stabilní společnosti na HPP / DPP se zaručenou pravidelnou mzdou v hotovosti či na účet s možností měsíční zálohy.

Odměny za zadržení osob při páchání trestné činnosti. Jedná se o pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení pracovního poměru. Nástup možný IHNED

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost