Stavbyvedoucí elektro, MaR
Niersberger Instalace, s.r.o.
Benešov
před 1 dnem
source : Hitprace

Pracoviště : Benešov, Náplň práce : příprava a spoluúčast na projektové dokumentaci MaR, po zapracování samostatná tvorba dokumentace výběrová řízení na dodavatele prací a služeb (poptávky, nabídky, jejich vyhodnocení a objednávky)koordinace a organizace prací (externích i interních) na staveništi účast na kontrolních dnechkontrola kvality a průběhu prací vedení stavebního deníkuaktivní spoluúčast na zprovozňování systémů MaRdalší administrativní a technická činnost, úzká spolupráce s vedoucím oddělení MaRPožadujeme : SOU / SŠ nebo VŠ vzdělání v oboru řídící systémy a automatizace včetně elektro pro TZB, způsobilost dle vyhlášky č.

50 / 78, paragraf 7-8 výhodou, orientaci v technické dokumentaci včetně výkresové dokumentace, schopnost technického vedení a organizace zakázky, časovou flexibilitu, znalost anglického nebo německého jazyka výhodouřidičský průkaz sk.

B, znalost práce na PC (MS Outlook, MS Word, MS Excel, ECS Cad výhodou) Nabízíme : Dovolená navíc, příspěvek na penzijní připojištění, 13.

plat, roční prémie, možnost dalšího sebevzdělání, služební vůz, po roce možnost prodlouženíPrvní kontakt e-mailem

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost