ENERGETIK
INVESTIX a.s.
České Budějovice
před 2 dny
source : Hitprace

Místo výkonu práce : České Budějovice a SoběslavNáplň práce : - řídit projekty pro snižování a optimální využití spotřeby energií, sledovat a vyhodnocovat dodržování standardů kvality dodávek a služeb v energetice - zajišťovat dodržování legislativních požadavků v oblasti energetiky - optimalizovat náklady za energie (znalost principů energetického managementu, schopnost vést obchodní jednání), komunikovat s dodavateli - pečovat o technický stav, funkčnost a seřízení jednotlivých energetických zařízení, prvků - plánovat a koordinovat údržbu zařízení, zajišťovat revize a odstraňovat závady - příprava položkových rozpočtů, investičních a projektových plánů pro výstavbu, obnovu energetických zařízení Požadujeme : min.

středoškolské vzdělání s maturitou v oblasti elektrotechniky, kvalifikaci lze prokázat i osvědčením o zkoušce z profesní kvalifikace dle Národní soustavy kvalifikací, praxe na obdobné pozici výhodou, plná uživatelská znalost MS Office, ŘP"B", vlastník osvědčení dle 6 vyhlášky č.

50 / 1978 Sb., znalost zákonů souvisejících s vykonávanou činností výhodou, orientaci ve výkresové technické dokumentaci, samostatnost, flexibilitu, systematičnost, přesnost, důslednost, zodpovědnost, cílová orientace, termínové plnění, organizační schopnosti, komunikační dovednosti Nabízíme : dobré platové podmínky včetně systému odměn, možnost dalšího vzdělávání a zvyšování kvalifikace, 7,5 hod.

pracovní dobaZam. benefity : 5 týdnů dovolené, odměny za pracovní věrnost firmě, příspěvek na penzijní připojištění, sociální výpomoc v mimořádných životních situacích, příspěvek na závodní stravování, benefitní poukázky

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost