OPERÁTOR VÝROBNÍ LINKY
AC Jobs
Brno
před 2 dny

Velká mezinárodní společnost zaměřená na výrobu skel hledá do své výroby muže, kteří se nebojí práce se sklem. Jedná se o práci ve všední dny, ovšem v případě zájmu je možná i práce o víkendu.

Pracovní náplň

  • Jednoduchá manuální práce se strojem, přenášení skleněných tabulí, lámání skla
  • Jednoduché nastavení stroje dle výkresu
  • Občasná kontrola vyrobených kusů
  • Co požadujeme?

  • Ochotu pracovat ve třísměnném provoze (střídání po týdnu)
  • Chuť něco se naučit
  • Co nabízíme?

  • Zajímavé platové ohodnocení, které se v nástupu pohybuje okolo 24.000
  • Smlouva na dobu neurčitou
  • 5 týdnů dovolené.
  • 7,5 hodinovou pracovní dobu
  • Bonusy za výsledky až 9500 Kč
  • Pravidelné roční navyšování platu, možnost povýšení
  • Příspěvek na penzijní připojištění i životní pojištění
  • Stravenky ve výši 100 Kč
  • případě zájmu možnost přivydělat si i o víkendu (příplatek za přesčas i za práci o víkendu)
  • Program doporuč nového zaměstnance 6000 Kč
  • Kvartální příspěvek na prací prostředky ve výši 350 Kč
  • Odměny při pracovních a životních výročích
  • Občerstvení na pracovišti (v létě i nealko pivo, nanuky), bezproblémová doprava i parkování
  • Práci v Brně
  • Step 2