KONSTRUKTÉR / KONSTRUKTÉRKA - AutoCAD DESIGNÉR / DESIGNÉRKA
Gondella CZ s.r.o.
Říkov, CZ
před 5 dny
source : Easy-prace.cz
 • Pracovní poměr na dobu určitou (1 rok) s možností prodloužení. Nástup možný ihned.Náplň práce : pracovník bude tvořit v programu AutoCAD 3D sestavy z jednotlivých komponentů vyráběných závodem dle požadavků obchodního oddělení pro vizualizaci tvarů a pochopení funkce zákazníkem, dále bude vytvářet nebo pracovat se stavebními půdorysy pro zakreslení a umístění těchto sestav;
 • pro technické oddělení bude vytvářet výrobní výkresy v programu AutoCAD nebo v programu Autodesk Inventor; v programu Quark XPress a Adobe Illustrator bude doplňovat nebo opravovat firemní katalog.

 • Požadavky : SŠ nebo VŠ vzdělání strojního zaměření (vhodné i pro absolventy / -ky); znalost programů MS Office; velmi dobrá znalost práce ve 2D i 3D s programem AutoCAD & Inventor;
 • programování v prostředí AutoCAD výhodou (AutoLISP, VBA, skripty pro automatizaci rutinních úloh); základní orientace v programu Adobe Illustrator, Corel Draw & PhotoPaint & apod.

  minimálně jeden cizí jazyk - komunikativní úroveň (slovem i písmem).Zaměstnavatel nabízí : výborné mzdové podmínky s možností růstu, 5 týdnů dovolené, práci ve stabilním a slušném kolektivu s týmovou spoluprací, zázemí stabilní mezinárodní společnosti s dlouholetou tradicí, možnost profesního růstu.

  Gondella CZ s.r.o., významný výrobce kompletního regálového systému pro vybavení hypermarketů, supermarketů a obchodů, patřící do belgického sdružení výrobců regálového systému s dlouholetou tradicí -

  více na použijte odpovědní formulářStrukturovaný životopis spolu s motivačním dopisem zašlete na e-mail : použijte odpovědní formulář nebo na výše uvedenou adresu společnosti.

  Obdržené informace budou použity výhradně pro výběr uchazeče na tuto uvedenou pozici.

  Požádat
  Přidat do oblíbených
  Odebrat z oblíbenýcch
  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost