Sanitářka (sanitář)
Chytrá lékárna a.s.
Brno, Czech Republic
před 3 dny
source : Hitprace

První kontakt e-mailem.Chytrá lékárna v Brně na ul. Česká hledá do svého týmu šikovnou a milou paní sanitářku (popř. sanitáře) na plný úvazekZačátek pracovní doby nejpozději v 6,15 hodin.

Požadujeme : - Aktivní přístup ke svěřeným úkolům, spolehlivost a zodpovědnost- Schopnost týmové spolupráce- Znalost práce na PC (důležité! Je zde hodně příjmu zboží do PC)- Sanitářský kurz výhodou- Zkušenosti s prací sanitářky a příjmem zboží vítány- Fyzická zdatnostNáplň práce : - Úklid a sanitace lékárny- Mytí a dezinfekce skla, nádobí a nástrojů- Příjem zboží, kontrola exspirací- Oprava a třídění DL- Další administrativní a provozní činnostiZaměstnanecké výhody : Zaměstnanecký nákup, stravenkový paušál

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost