Frézaři
PROMET PREFIX s.r.o.
Ratiboř, Czech Republic
před 1 dnem
source : Hitprace

FRÉZAŘIPOŽADUJEME : SŠ, VŠ vzdělání technického směru.Samostatný a systémový přístup při řešení úkolů. Praxe na obdobné pozici.

NÁPLŇ PRÁCE : Zodpovědnost za nastavení stroje na základě technických podkladů. Sestavení nástrojů a parametrů řezu pro obrábění materiálu.

Evidence technických dat o průběhu a výsledcích práce. Provádění kontrolních měření výrobků.NABÍZÍME : Zázemí podniku ve skupině.

5 týdnů dovolené. Pracovní oděv a obuv. Mzdové ohodnocení dle kvalifikace a pracovních zkušeností. Příspěvek na stravování.

Závodní stravování. Příspěvek na penzijní připojištění ve výši 500 Kč každý měsíc. Příspěvek na dopravu 3 Kč / km. Příplatky za přesčasy, za práci v sobotu a v neděli a noční příplatky.

Odborná školení, zvyšování kvalifikace. Přátelský kolektiv. Stabilní zaměstnání. Týdenní pracovní fond 37,5 hodin. Náborový příspěvek 5.

000 Kč.PRVNÍ KONTAKT : Telefonicky paní Ing. Martina Jančíková, tel. : +420 739 056 303, nebo emailem na adresu : martina.

jancikova prometgroup.euOv.e. : 2.11.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost