Projektant/ka
HELLSTEIN spol. s r.o.
Kopřivnice, Czech Republic
před 5 dny
source : Hitprace

z : 24.6.2020Náplň práce : Příprava podkladů a projekce ČOV a inženýrský sítí, technické kresleníJednáním s investory a úřady - inženýring (stavební povolení + územní řízení)Vhodné i pro absolventyPožadujeme : Vzdělání min.

SŠ nebo VŠ - obor pozemní stavby popř. vodohospodářské stavbyZnalost AUTOCADu nebo jiného (výkresový prostor)Samostatnost při řešení projednání ÚR+SPKomunikativní, spolehlivý, kreativní, ŘP sk.

BNabízíme : Přístup rodinné firmyZajímavou práci v dynamicky se rozvíjející společnosti s mezinárodním působenímOdborná školení, profesní růst v oboruPráci v perspektivním oboru - moderní technologie pro čištění vodyNotebook, mobilní telefon, příspěvek na dopravuPlatové ohodnocení dle vlastního nasazení a výsledků + bonusy + příplatky za kvalitu a kvantitu odvedené práce + prémie za jednotlivé projektyZájemci zasílejte své životopisy na e-mail : dec hellstein.cz

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost