Vedoucí skladník
UNITED BAKERIES a.s.
Praha, CZ
před 2 dny
source : Kdejeprace.cz

Nabídka práce na volnou pozici pro UNITED BAKERIES a.s. .

Úředníci ve skladech :

Náplň práce :

nákup obalů a pomocného materiálu

příjem dodávek obalů a pomocného materiálu

zodpovědnost za evidenci obalů a pomocného materiálu

výdej obalů a pomocného materiálu dle požadavků do výroby

Požadujeme :

SŠ vzdělání s maturitou

časovou flexibilitu

uživatelská znalost PC WORD, EXCEL

Nabízíme :

práci ve stabilní společnosti

5 týdnů dovolené

stabilizační a motivační bonusy

stravenky v hodnotě 120 Kč

mobilní telefon

Strukturované životopisy zasílejte prosím na e-mail : zdena.cimrhaklova ubcz.cz

Vyžadované vzdělání : ÚSO s maturitou (bez vyučení)