Realitní makléři
Home Real Estate s.r.o.
Praha, Czech Republic
před 12 hodinami
source : Hitprace

Upřesňujícíinformace7) : (požadavky,náplň práceapod.) Home Real Estate s.r.o. je to developerská společnost zaměřena na východní trh, a bližní východ zprostředkujeme prodej objektu nemovitosti a investiční projekty pro klienti z Ruska a Postsovětské státy, proto plynula znalost ruštiny je podmínkou.

Hledáme do našeho tymu mladého a energického chlapa, pro práci z klienty z východu nejlépe znát mentalitu a specifiku těchto národu, to všechno děla dobré podmínky k tomu aby obchod se konal.

Znalosti program financováni a hypoték, zkušenost a dovednosti v teto oblastiPožadavky- plynula znalost ruštiny a angličtiny, a ivritŘidické oprávněni kat.

B vzhledem k tomu, že dost často cestovní cesty do Ruska, je nutnost mít pas nebo vízum umožňující bezbariérový vstup kdykoliv každodenní komunikace se stávajícími klienty- poskytování informací - zajišťování podpory klientů- správa a support klientských požadavků- tvorba, řízení a realizace komunikačních aktivit- běžná administrativní agenda(mail, komunikace uvnitř i navenek společnosti, apod.

reprezentace společnosti- prohlubovat spolupráci a budovat vztahy se stávajícími klienty- aktivně vyhledávat a oslovovat potenciální klienty- rozvíjet a realizovat velké obchodní příležitosti - uzavírat smlouvy o spolupráci- řešit portfolio klientů, analyzovat jejich potřeby, zpracovávat obchodní nabídky pro klienty- analyzovat trh a vytvářet pravidelné reporty

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost