Školní asistent(ka)
Mateřská škola Slezská Ostrava, Bohumínská 68, příspěvková organizace
Ostrava, CZ
před 6 dny
source : Easy-prace.cz

Místo výkonu práce : Mateřská škola Slezská Ostrava, Bohumínská 450 / 68, za Novou radnicí1. kontak e-mailem. Prosíme o kontaktování pouze na uvedený email, nikoli telefonicky.

Na e-maily zasílané na oficiální školní e-mail nebudeme reagovat. Do předmětu e-mailu prosím uveďte "Školní asistent / ka".

Pozice školního asistenta vychází z pracovní náplně asistentů pedagoga pro žáky se sociálním znevýhodněním a dále rozvíjí koncept asistentské práce zejména v oblasti komunikace mezi školou a rodiči žáků.

 • Součástí pracovní náplně školních asistentek je : - individuální i skupinová práce s žáky se speciálními vzdělávacími potřebami ve vyučování;
 • individuální i skupinové doučování žáků se sociálním znevýhodněním;- širší podpora přímé i nepřímé pedagogické práce učitele, která umožňuje více intenzivní práci pedagoga s žáky se sociálním znevýhodněním.
 • Od většiny "běžných" asistentů pedagoga se školní asistentky liší zejména tím, že : - ve své práci kladou větší důraz na spolupráci s rodinami žáků, intenzivnější propojení rodiny a školy;
 • věnují se žákům se sociálním znevýhodněním Pracovní smlouva na dobu určitou, dá se jednat o době trvání i o pracovním úvazku.
 • Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost