SOCIÁLNÍ PRACOVNÍCI
Charita Jablunkov
Jablunkov, Czech Republic
před 3 dny
source : Hitprace

Požadujeme - vzdělání dle zákona č. 108 / 2006 Sb., o sociálních službách 110 (VOŠ nebo VŠ v oborech : sociální práce, sociální politika, sociální pedagogika, sociální péče, speciální pedagogika), orientace v zákoně č.

108 / 2006 Sb., o sociálních službách v platném znění, uživatelská znalost práce na PC, MS Office, znalost standardů kvality sociálních služeb, ŘP sk, B - aktivní řidič, komunikační a organizační schopnosti, loajalita, schopnost práce v týmu, smysl pro odpovědnost, sociální cítěním, empatie, ztotožnění se s posláním a s křesťanskými hodnotami organizace, výhodou - praxe na obdobné pozici.

Přihlášku, motivační dopis a životopis (s přehledem dosavadní praxe), zaslat nejpozději do 6.9.2021 na e-mailovou adresu : reditel jablunkov.

charita.cz nebo na adresu Charita Jablunkov, Bukovecká 479, Jablunkov, na obálku uvést "Výběrové řízení - NEOTVÍRAT".Bližší informace k volnému místu www.

jablunkov.charita.cz / volna-mista /

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost