Sales Representative
IceWarp Services s.r.o.
Praha
před 6 dny
source : Hitprace

Sales Representative / Obchodní zástupceNÁPLŇ PRÁCE - OBCHODNÍ REPREZENTANT* e-mail a telefonní komunikace s potenciálními zákazníky* hledání nových obchodních příležitostí* spolupráce s přípravou marketingových kampaní a prodejních nabídekCO Z VÁS DĚLÁ DOBROU VOLBU zkušenosti s obchodem - přímým prodejem, telemarketing* výborné komunikační a prezentační dovednosti* nezávislost, spolehlivost, týmový hráč* Angličtina na úrovni C1 / C2Your responsibilities will be : Email and phone communication with potential customers.

Looking for new business opportunities.Regular reporting and supporting other team members.Cooperation with preparation of marketing campaigns and sales incentives.

What makes you a good fit : Excellent communication and presentation skills.Enthusiasm for the business, results orientated.

Independence, reliability, team player.?Experience with trade - direct sales, telemarketing.Fluent English

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost