OPERÁTOR MONTÁŽE
AC Jobs
Pardubický kraj
před 12 hodinami

Pro našeho zákazníka vyrábíme stolky k nemocničním lůžkům. Ty sehrávají důležitou roli v mobilizaci pacienta a ovlivňují komfort jeho hospitalizace.

Ročně jich vyrobíme více než 10.000 ks těchto stolků. Potřebujeme pomoc! Připoj se k nám!

Pracovní náplň

  • Montáž kovových stolků
  • Co požadujeme?

  • Manuální zručnost
  • Co nabízíme?

  • Zázemí rodinné firmy s příjemnou atmosférou
  • Jednosměnný provoz
  • Čisté pracovní prostředí
  • Možnost vydělat si přesčasy
  • Smlouvu na hlavní pracovní poměr
  • Požádat
    Přidat do oblíbených
    Odebrat z oblíbenýcch
    Požádat
    Můj e-mail
    Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
    Pokračovat
    Žádost