PEDAGOG/-OŽKA ZŠ - 2.STUPEŇ
AMA SCHOOL - základní škola a mateřská škola montessori o.p.s.
Most
před 2 dny
source : Hitprace

PEDAGOG / -OŽKA ZŠ - 2.STUPEŇPOŽADUJEME : - vysokoškolské vzdělání- Montessori diplom v Elementary programu (ideálně AMI Montessori diplom)- možnost začít studovat, chuť učit se novým věcem- časovou flexibilitu- výbornou znalost anglického jazyka- respektující a láskyplný přístup k dětem, lásku k sobě, k druhým a k životu celkově- pozitivní a respektující komunikaci- zájem o vědu, kulturu a umění, o fungování světa s vizí, jak ho můžeme společně dělat lepším- schopnost být vzorem příkladem a oporou pro každé dítě, být autentickýNABÍZÍME : - příspěvek na stravování- zaměstnanecké školné- hrazené další vzděláváníHLÁSIT SE : Břečková Šeinerová Dita Mgr.

tel. : 602 552 099, e-mail : breckova amaschool.cz - zaslat životopis i s fotografií, osobně po předchozí telefonické domluvě

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost