NÁSTROJÁŘ/-KA
PressMetal - CZ, spol. s r. o.
Frýdek-Místek, Třinec
před 2 dny
source : Hitprace

Požadujeme - min. SOU - strojní obor, praxe v oboru 1 rok, znalost čtení technické a výkresové dokumentace, samostatnost, schopnost pracovat v týmu, flexibilita, manuální zručnost, výhodou - průkaz na obsluhu VZV, znalost práce na obráběcích strojích.

Náplň práce - skládání lisovacích nástrojů, údržba, čištění, ostření, montáž, opravy, zkoušky nástrojů, čtení a použití technických podkladů, schopnost hledání technicky vhodného řešení, příprava pracovního procesu a aktivní zlepšování, zajištění plynulého chodu strojů v před-sérii a sérii, zodpovědnost za hospodárnost a životnost svěřených strojů a nástrojů, navrhování a realizace zlepšovacích návrhů.

Nástup možný ihned, výše mzdy dle kvalifikace, praxe a výsledků.Životopis zaslat na e-mailovou adresu : cieslarova pressmetal.czPracoviště : Třinec

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost