Hlavní účetní
TEMPEX, s.r.o.
Uherský Brod, Czech Republic
před 4 dny
source : Hitprace

zpracování DPH, silniční daně, komunikace s institucemi, vypracování měsíčních závěrek, přehledů, statistik, zpracování roční závěrky, samostatné účtování, průběžná kontrola účetních operací, měsíční analýzy, vedení menšího týmu pracovníků, spolupráce s ostatními odděleními, vzdělání ekonom.

směru,obdobná praxe min. 2 roky, dobrá znalost účet. předpisů, orientace v daňové politice, schopnost vedení týmu, organizační dovednosti, spolehlivost, zodpovědnost, pečlivost, flexibilita, aktivní přístup, znalost MS Office, znalost účet.

programu Pohoda výhodou, ŘP "B", příjemné prac. prostředí a kolektiv, možnost ubytování v dotovaném firem. bytě, příspěvek na stravování a penzijní připojištění, odměny k životnímu jubileu, odměny za odprac.

roky, permanentky na volnočasové aktivity, firemní akce, telefon, stravenky, další benefity, kontakt e-mailem

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost