Řidič VZV / Retrak
PEPSICO CZ s.r.o.
Praha, Czech Republic
před 1 dnem
source : Hitprace

Kont. : email : martin.cach pepsico.comNáplň práce : Příprava nakládky : Vykládání a nakládání nákladních a ostatních aut.

Vážení a přesun materiálu z řad. Dodržování BOZP, PO, GMP, FIFO a Bezpečnosti potravin. Každodenní údržba a zabraňování škodám na svěřeném majetku.

Úklid skladových prostorů Požadujeme : řidičský průkaz na VZV na 5 tun výhodou , obsluha regálů až do výšky 11,5 metru, spolehlivost, pracovitost, schopnost pracovat v týmu, dobrou fyzickou kondici, ochotu pracovat na směny, zkušenosti se systémem SAP WMS / Warehouse Management System výhodou Nabízíme : Práci ve stabilní mezinárodní společnosti na hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou Mzdové ohodnocení 21 000 - 28 000 Kč vč.

příplatků (dle zkušeností) . Náborový příspěvek 7 000 Kč. 1 týden dovolené navíc 25 dnů dovolené celkem. Příspěvek na stravování (firemní kantýna).

Příspěvek až 1 000 Kč na dopravu. Příspěvek až 5 000 Kč na ubytování. Nákup výrobků za zvýhodněnou cenu . Životní a úrazové pojištění .

Výhodný firemní mobilní tarif. Další benefity formou kafeterie. Pracovní oděv.Odborná školení Zam. výhody : Příspěvek na dopravu -bydliště na území Prahy 400 Kč / měsíc, bydliště mimo Prahu 1000 Kč / měsíc - podmínky : 100% přítomnost na pracovišti (nárok zaniká při neomluvené absenci, pracovní neschopnosti - netýká se PN v důsledku prac.

úrazu), platnost příspěvku : max 1 rok od nástupuPříspěvek na ubytování : max 5 000 Kč / měsíc- pro pracovníky s trvalým bydlištěm mimo Prahu- v našich vybraných ubytovnách- hradí zaměstnavatel přímo poskytovateli ubytovacích služeb - platnost příspěvku : max 1 rok od nástupu Náborový příspěvek- 7 000 Kč jednorázově do kafetérie- nárok vzniká po uplynutí zkušební doby Refferal bonus- pro všechny zaměstnance PepsiCo- 7 000 Kč jednorázově do kafetérie za každého doporučeného výrobního operátora nebo retrakáře, který bude přijat a vydrží minimálně přes zkušební dobu (tzn.

 • 3 měsíce a 1 den) Zároveň pro přehlednost zasílám níže seznam současných benefitů : - 25 dnů dovolené / rok- Kantýna : dotované obědy (zaměstnanec : 35 Kč, zaměstnavatel : 34 Kč), výběr z šesti jídel- Kafetérie : 5000 Kč / rok, nárok vzniká po zkušební době;
 • případě začátku prac. poměru v průběhu roku poměrná část (počítá se od nástupu, ne od konce zkušební doby)- Příspěvek na životní a úrazové pojištění : nárok po zkušební době, kryje smrt a trvalé následky, zaměstnanec platí méně než 1% z výplaty, zbytek hradí zaměstnavatel- Možnost nákupu produktů za zvýhodněnou cenu : každý čtvrtek ve stánku v areálu, slevy jak kdy (zejm.

  podle expirace) až 80 %- Pitný režim na pracovišti- Velmi výhodný firemní mobilní tarif : od T-Mobilu, až pro 5 čísel- Firemní akce- Vzdělávací kurzy, školení- MultiSport karta

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost