Fyzioterapeut - fyzioterapeutka
Oblastní charita Červený Kostelec
Dvůr Králové nad Labem, CZ
před 3 dny
source : Easy-prace.cz

FYZIOTERAPEUT- FYZIOTERAPEUTKANáplň práce : - samostatná diagnostika a fyzioterapie klientů v různých stádiích roztroušené sklerózy na neurofyzilogickém podkladě a s pomocí dalších technik a pomůcek (Redcord, Bosu, Flowin, Kinesiotaping, Lymfodrenáž a další)- sestavování rehabilitačního plánu ve spolupráci s lékařkou a vedoucím fyzioterapeutem- provádění kontrolních a závěrečných posouzení efektu terapie- spolupráce s dalšími členy odborného týmu, odborné zvyšování kvalifikace- přednášková činnost na odborných konferencích, zapojení do inovativních projektů.

Možnost práce i na velmí krátký úvazek ! Požadujeme : - vzdělání v oboru fyzioterapie - VŠ (vhodné i pro absolventy) nebo VOŠ s min.

praxí 1 rok- kurzy na neurofyziologickém podkladu či další kurzy výhodou- ochotu vzdělávat se, aktivní a proklientský a empatický přístup k lidem- pečlivost, spolehlivost a schopnost týmové práce, čistý trestní rejstřík - pracoviště s moderním vybavením a tendencí se neustále rozvíjet- podpora dalšího vzdělávání a profesního růstu prémiové ohodnocení- ihned od nástupu příspěvek na obědy- po odpracování 6-ti měsíců benefit na dovolenou, - sport, vzdělávání- 25 dní dovolené- možnost ubytování v areálu

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost