Zahradní architekt/ka
Národní památkový ústav
Lázně Kynžvart
před 6 dny
source : Hitprace

Místo výkonu práce : Státní zámek Kynžvart, 354 91 Lázně Kynžvart. Pracovní poměr na dobu určitou (1 rok) - poté možné prodloužení.

Nástup možný ihned nebo dle domluvy. Vhodné i pro absolventy.Požadujeme : vysokoškolské nebo vyšší odborné vzdělání v oboru nebo úplné střední vzdělání (maturita) v oborech zahradnictví či krajinářství s prokazatelnou praxí v oblasti péče o historickou zeleň, zkušenosti s mechanizací používanou v managementu zahradních a krajinářských úprav, zejména spojených se strojním sečením trávy a údržbou zemědělské mechanizace (obsluha traktoru s příslušenstvím, křovinořezu, sekacího traktoru, mulčovače, motorové pily atd.

manuální zručnost, aktivní zapojení do údržby, ŘP skupiny B (skupina T výhodou), samostatnost, spolehlivost, pečlivost a zodpovědnost, trestní bezúhonnost, standardní znalost práce s PC.

Výhodou : zkušenosti s řízením pracovního kolektivu, další odbornosti spojené s údržbou nemovitých objektů a zeleně (např.

nakládání s chemickými látkami, arboristická certifikace).Nabízíme : platové zařazení podle příslušných mzdových předpisů - platová třída 10, stupeň dle praxe v souladu se zákonem č.

262 / 2006 Sb. a NV č. 341 / 2017 Sb. v platném znění, příplatek za vedení (1.500-2.200,- Kč dle stupně) a po zapracování osobní ohodnocení až 2.

500,- Kč, příspěvek na stravné v měsíční výši až 1.400,- Kč (formou stravenek), dovolená 5 týdnů, volné vstupy do památkových objektů ve správě NPÚ i pro rodinné příslušníky (přes 100 památkových objektů), stabilita státní příspěvkové organizace, dočasné ubytování v areálu zámku dle aktuálních možností správy objektu.

Popis pozice : vedení kolektivu oddělení údržby, organizace, koordinace a kontrola prací, navrhování plánů údržby a obnovy areálu (stavby, park), dohled nad realizacemi schválených návrhů, provádění stanovených úkolů, organizace a provádění těžby dřeva, zpracování a využití dřevní hmoty, participace na přípravě a realizaci kulturních a prezentačních akcí, zajišťování administrativy svěřeného úseku dle vymezeného rozsahu, vytváření návrhů kalkulací prací a rozpočtu oddělení.

Kontakt pro zájemce : písemné nabídky a strukturovaný životopis včetně telefonického či e-mailového spojení zasílejte na e-mail cink.

ondrej npu.cz, pro další informace - Ing. Ondřej Cink, tel. : 602 233 930, vybraní uchazeči budou pozváni k ústnímu pohovoru na Zámek Kynžvart.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost