recepční BMW
STRATOS AUTO, spol. s r.o.
Praha hl.m., Praha
před 2 dny
source : Hitprace

RECEPČNÍ BMWMáte ráda přímý kontakt se zákazníky? Jste pečlivá a máte smysl pro detail? Jste společenská a optimistická osobnost?

Tak právě Vás hledáme na vedoucí pozici recepční BMW STRATOS. Na co se můžete těšit? Vedení administrativy, práci s interními databázemi, kontakt se zákazníky a spolupráci s celým týmem zaměstnanců.

Co by měla naše nová kolegyně splňovat?" Profesionální vystupování a samostatnost," výborná komunikace a rozvinuté sociální dovednosti," pečlivost, spolehlivost a loajalitu," znalost práce na PC," základní znalost AJ," řidičský průkaz sk.

B. Co od nás může nová kolegyně očekávat?" Práci v příjemném moderním prostředí autosalonu," rozmanitou a zajímavou práci," odpovídající finanční ohodnocení," mladý, přátelský a vstřícný kolektiv," parkování pro zaměstnance," možnost zajištění objednávky obědů," denní místnost pro klidné strávení polední pauzy," možnost dalšího vzdělávání - odborná školení," 100,- Kč stravenky, 1x týdně občerstvení na pracovišti" firemní akce, teambuilding," roční odměny," slevy na veškeré firemní výrobky a služby (produkty, náhradní díly, servis, půjčování a mytí aut, oblečení, doplňky - Lifestyle).

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám svůj strukturovaný životopis včetně fotografie na e-mailovou adresu personalistikapraha stratosauto.

czZaměstnanecké výhody : Příspěvek na stravování

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost