Automechanik (technik pro ověřováni tachografů)
Annonce
Nový Jičín, CZ
před 4 dny

z : .. a : .. Jsme česká firma zabývající se autoopravárenstvím nákladních a přípojných vozidel a autobusů, včetně souvisejících služeb.

Hledáme automechaniky - techniky pro ověřování tachografů. Požadujeme práci s diagnostickými přístroji, spolehlivost, manuální zručnost a zájem o obor.

Zkušenosti s měřením emisí nebo ověřováním tachografů podmínkou, nutná prokazatelná praxe alespoň roky. Výhodou ŘP sk. C nebo D.

Pracoviště je v Novém Jičíně (s možností výjezdu do Kopřivnice), přátelský kolektiv, motivační finanční ohodnocení, vzdělávání v oboru, zaměstnanecké benefity.

www.kar.cz Zaměstnanecké výhody : Pracovní doba , hodin týdně, týden dovolené navíc, příspěvek na stravování a další benefity.

Marián Holub, telefonicky v pracovní dny od : do : hod. na tel. č. : , em :

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost