Angular / Node.js vývojář middle ve Startupu DecisionRules
epptec s.r.o.
Prague, CZ
před 6 dny
source : Welcome to the Jungle

Jsi Angular / Node.js vývojář se zkušeností 2-3 roky a máš zájem pracovat v ambiciózním startupu? Momentálně hledáme středně seniorního vývojáře, který doplní náš stávající tým 5 vývojářů pracujících na projektu DecisionRules.

Mezi naše zákazníky patří inovativní fintechy, logistické společnosti, finanční instituce, pojišťovny, e-commerce a služby.

Vaším vedoucím by byl spoluzakladatel epptecu, Petr Lev.Popis pozice : * vývoj moderních webových aplikací v Angular, Node.

js* programování v Typescript, Javascript, HTML a CSS* dále budeš pracovat se skvělými technologiemi, jako jsou Google Firebase, AWS, Azure, MongoDB, Kafka, Docker, Redis, Global Accelerator* budeš tvořit reálné funkčnosti v agilním prostředí, které používají naši zákazníci po celém světě* práce v agilním týmu schopných lidí* budeš pracovat v technologickém a pre-sales týmuNabízíme : * kreativní práci plnou výzev* možnost naučit se mnoho nových věcí* skvělou příležitost pro profesní růst* individuální přístup* podporu pro vzdělávání a certifikaci v rámci zvolené odbornosti - až 12 dní studijního volna ročně finanční hodnocení odvíjející se primárně od Vašeho úsilí, dovedností a dosažených výsledků* 5 týdnů dovolené* balíček dalších příjemných benefitů, který obsahuje například plně hrazené stravenky a roční bonus

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost