PROVOZNÍ ELEKTRIKÁŘ/-KA
LASSELSBERGER, s.r.o.
Borovany, Czech Republic
před 5 dny
source : Hitprace

Požadujeme : vzdělání- SŠ nebo SOU v oboru elektro; 6 vyhlášky 50 / 1978 Sb. o odborné způsobilosti v elektrotechnice; spolehlivost, zodpovědnost, manuální zručnost.

 • Nabízíme : zajímavou samostatnou a zodpovědnou práci v nepřetržitém provozu; zázemí silné stabilní mezinárodní společnosti s řadou sociálních výhod;
 • odpovídající finanční ohodnocení, příplatky nad rámec zákona; 5 týdnů dovolené- tedy 1 týden nad rámec zákona; možnost zvýšení kvalifikace;
 • zaměstnanecké benefity v roční výši 15.400 Kč, závodní stravování přímo v závodě a další výhody.Nástup možný ihned nebo dle vzájemné dohody.

  Zaměstnanecké výhody : 13. plat, příspěvek na rekreaci ve výši 7.000 Kč za rok, příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní a životní pojištění.

  případě zájmu kontaktujte zaměstnavatele e-mailem na jaroslava.novakova rako.cz, telefonicky 387 925 370 (po-pá 7 : 00 - 15 : 00 hod.

  nebo osobně Tovární 137, 373 12 Borovany (Ing. Jiří Babka, vedoucí závodu, po-pá : 7 : 00 - 15 : 00 hod.).

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost