ELEKTRO PROJEKTANT/KA
AC Jobs
Klatovy
před 6 dny

Chcete ve svém zaměstnání využívat německý jazyk? Máte zkušenosti v oblasti projektování elektrozařízení? Pak hledáme právě Vás! Neváhejte a kontaktujte nás! Obsazujeme pozici ELEKTRO PROJEKTANT / KA.

Pracovní náplň

  • návrhy elektrických komponentů strojů
  • vedení a tvorba dokumentace
  • e-mailová a telefonická komunikace s německými kolegy
  • týmová spolupráce v okruhu projektantů
  • Co požadujeme?

  • minimálně středoškolské vzdělání ukončené maturitní zkouškou
  • orientaci v systémech CAD
  • mírně až středně pokročilou znalost německého nebo anglického jazyka
  • vhodné pro absolventy
  • Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • pružnou pracovní dobu (38,5 hod. týdně)
  • jazykové kurzy v rámci pracovní doby
  • příspěvek na penzijní pojištění
  • dle domluvy práci z domova (2-3x měsíčně) / možnost občas pracovat z domova
  • finanční odměny při pracovním výročí
  • pracoviště Plzeň město
  • Požádat