AI Research Lead
Ataccama Software, s.r.o.
Praha, Czech Republic
před 3 hodinami
source : Hitprace

MÍSTO VÝKONU PRÁCE : Futurama Business Park, Sokolovská č.p. 685 / 136f, Karlín, 186 00 Praha 86PRVNÍ KONTAKT : e-mailem na adr.

marketa.moravkova ataccama.com, kont. osoba : Morávková MarkétaUPŘESŇUJÍCÍ INFORMACE A POŽADAVKY : Požadavky : zkušenosti se strojovým učením (machine learning), zkušenosti s algoritmizací a datovými strukturami, vynikající technologické znalosti a přehled o současných novinkách, výborné komunikační schopnosti - angličtina (čeština výhodou), proaktivní přístup a schopnost vytvářet řešení a přicházet s novými nápady, orientace na cíl a výsledekVýhodou : Zkušenosti s vývojem nástrojů pro data managementShopnost práce v týmuAnalytické znalosti / zkušenosti, logické myšleníVolné pracovní místo je vhodné i pro osobu zdravotně znevýhodněnouZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY : Počítač, jazykové kurzy, občerstvení na pracovišti, firemní akce, interní školení

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost