Someliér/ka
Italská vína s.r.o.
Šumperk
před 6 dny
source : Hitprace

Hledáme brigádníka (dohoda o provedení práce nebo dohoda o pracovní činnosti) komunikativního a samostatného someliéra / ku.

Vhodné i pro absolventy. Člověka, který by tuto práci měl rád a chtěl by se seznámit se světem kvalitních vín. Pracovní doba dle potřeby.

Především pátek, sobota večer a jako zástup i v odpoledních hodinách od úterý do čtvrtku.Požadujeme : samostatnost, chuť do práce, příjemné vystupování, poziviní přístup, spolehlivost.

Školení přímo u vinařů, pravidelné teambuildingové akce, čistou hodinovou mzdu po zapracování 100, Kč.Brigáda je vhodná i pro studenty SŠ a VŠ.

Kontakt : V případě zájmu o brigádu nám zašlete informace o sobě na info vinarnasumperk.cz nebo se rovnou zastavte za námi na vinárně ÚT-SO 15-21 : 00 hod.

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost