Pracovník v soc. službách - přímá obsllužná péče
Podkrušnohorské domovy sociálních služeb Dubí - Teplice, příspěvková organizace
Dubí
před 6 dny
source : Hitprace

Požadujeme odbornou způsobilost dle 116 písm. a) zákona 108 / 2006 Sb. o sociálních službách (min. absolvování kurzu pracovníka v sociálních službách nebo ochotu si uvedený kurz do 18 měsíců od nástupu doplnit), trestní bezúhonnost, schopnost pracovat v týmu, pracovitost, spolehlivost, dobré komunikační schopnosti, dobrý zdravotní stav, odolnost vůči vysoké fyzické a psychické zátěži, kladný vztah k seniorům.

Náplň práce : poskytování pomoci klientům při osobní hygieně (koupání, přebalování), oblékání, udržování čistoty a hygieny u klietnů, podpora jejich soběstačnosti, nácvik jednoduchých denních činností.

Podmínkou pro přijetí do pracovního poměru je podání minimálně druhé dávky očkovací látky proti virové hepatitidě typu B.

Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení. Platové podmínky : 4. platová třída (stupeň dle započitatelané praxe) dle NV 341 / 2017 Sb.

o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě + příplatky za svátky, noční, So,Ne, po zapracování přiznání osobního přílatku.

Strukturované životopisy zasílat na e-mail marcela.kucharova pdss.cz Uchazeči s doporučenkou se hlašte v pracovní dny od 9 do 11 hod osobně u Bc. Marcely Kuchařové.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost