Montážní technik, zajímavá mzda dle šikovnosti #HD6ri
INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Praha, Czech Republic
před 5 dny
source : Hitprace

Náplň práce : Chcete pracovat na IČO pro mezinárodní společnost, která patří ve svém oboru mezi světovou špičku a máte technické vzdělání?

Chcete mít velmi zajímavý výdělek dle šikovnosti a spoustu dalších benefitů, jako je například flexibilní pracovní doba dle Vašich potřeb?

Přidejte se do fajn týmu montážních techniků žádná praxe není třeba, vše Vás rádi naučíme, hledáme jak uchazeče s praxí, tak absolventy po škole! Práce je svým charakterem vhodnější spíše pro muže.

A co bude Vaším úkolem? - instalace pohonů automatických dveří (posuvných a otočných křídel)- práce na stavbách a u soukromých subjektůMísto výkonu práce : Praha a Středočeský krajNabízíme : - zajímavé mzdové ohodnocení dle šikovnosti- flexibilní pracovní dobu dle Vašich potřeb- práci na IČO- zázemí stabilní společnosti- práci v přátelském kolektivu- dobré pracovní prostředíPožadujeme : - alespoň výuční list v technickém oboru- živnostenské oprávnění- řidičské oprávnění skupiny B (aktivní řidič)- ochotu cestovat v rámci Prahy a Středočeského kraje

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost