Reprezentant partnerské prodejny Vodafone
realBizz s.r.o.
Praha
před 5 dny
source : Hitprace

Místo výkonu práce : Zličín, Řevnická č.p. 121 / 1, Praha 5Kontaktní osoba : Pašek Dalibor, tel. : 775 014 353, e-mail : info realbizz.

cz UPŘESŇUJÍCÍ INFORMACE : Hledáme reprezentanty / prodejce partnerské prodejny Vodafone (prodejna Albert Hypermarket v Čestlicích, Benešově a v obchodních centrech v Praze 10 Štěrboholech a v Praze 5 na Zličíně) Co budete pro nás dělat?

Aktivní oslovování zákazníků s nabídkou našich produktů a služeb a jejich následný prodej. Administrativa, starost o chod prodejny.

Zaměstnanecké výhody : Bonusy / prémie, Provize z prodeje, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky / služby, Příspěvek na penzijní / životní připojištění, Stravenky / příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Firemní akce, Možnost si napracovat hodiny, Profesní / osobní kouč.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost