STAVEBNÍ PROJEKTANT (ocelové konstrukce), MZDA od 50.000 Kč
APROFES,s.r.o.
Olomouc, CZ
před 2 dny
source : Easy-prace.cz

Jste zkušený konstruktér nebo student stavební školy, který se chce vyprofilovat a získat skvělé zaškolení a podporu v začátcích kariéry?

Konstrukční a projekční kancelář v rozšiřuje svůj tým z důvodu dlouhodobého růstu a zajímavých zakázek nejen v ČR, ale i v Rakousku apod.

a hledají nové kolegy (3-5 lidí) na pozici STAVEBNÍ KONSTRUKTÉR se zaměřením na OCELOVÉ KONSTRUKCE.Jak vypadá zaškolení konstruktéra?

 • nejprve se naučíte vytvořit prostorové modely v programu Tecla Structures vč. cvičných prostorových modelů- postupně přejdete k vytvoření výkresové dokumentace u jednotlivých zakázek- budete vytvářet výrobní i montážní výkresyA co pak, jak bude vypadat běžný den po zaškolení?
 • budete vytvářet dokumentaci ocelových konstrukcí ve všech stupních- s týmem zkušených kolegů posunete dál různorodé zajímavé projekty- pravidelná komunikace se zákazníkem Vám pomůže najít nejlepší řešení- máme i zahraniční klientelu, se kterou budete spolupracovat a můžete za nimi i pracovně vyrazitPožadujeme : Co od Vás očekáváme?
 • lásku k ocelovým konstrukcím (jde o velké nadšení a chuť proniknout do specifického oboru)- SŠ, VŠ stavební směr- práce v 3D programu výhodou- znalost angličtiny nebo němčiny výhodouNabízíme : Co Vám můžeme nabídnout?
 • práci na HPP, spolupráci na IČO- mzda pro zkušeného kolegu od 50.000 Kč, resp. dle domluvy a zkušeností- mzda pro juniora 35.
 • 000 - 40.000 Kč- 25 dní dovolené a další benefityVzdělání : SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, VysokoškolskéTyp pracovního poměru : Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Práce na ŽL, Brigády

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost