PRACOVNÍK DO LAKOVNY
AC Jobs, s.r.o.
Vysočina
před 1 minutou
source : Hitprace

Chcete pracovat v moderně vybavené lakovně a být součástí týmu, který vyrábí originální produkty? Dostávat pravidelně výplatu a mít spoustu fajn benefitů?

Pokud ano neváhejte a zašlete mi svůj životopis.

PRACOVNÍ NÁPLŇ

  • Práce s moderně vybavenou práškovací linkou
  • Míchání barev dle požadavku zákazníka
  • Práce s výkresy
  • 2 směnný provoz po osmi hodinách BEZ VÍKENDŮ
  • CO POŽADUJEME?

  • Vyučení v oboru nebo zkušenost v lakovně
  • Ochotu pracovat na dvě směny
  • Manuální zručnost a spolehlivost
  • 13. plat
  • Roční a čtvrtletní bonusy
  • Příspěvek na stravování ve vlastní jídelně
  • Příplatky za přesčas nad rámec zákona
  • Smlouvu na HPP přímo do kmene
  • Zázemí stabilní moderní společnosti
  • Požádat