dělník plastikářské výroby - obsluha strojů na výrobu krytin
KM konsult s.r.o.
Napajedla
před 5 dny
source : Hitprace

Pracoviště Napajedla- Náplň práce : Proběhne zaškolení a zapracování s obsluhou strojů na výrobu krytin a izolačních folií, kontrola procesu, kvality materiálu- Požadujeme : vzdělání nižší střední, znalost práce na PC ochotu pracovat ve třísměnném provozu, samostatnost, zodpovědnost a pečlivost, ochotu učit se novým věcem- Nabízíme : práci s osobním přístupem nadřízených, závodní stravování, motivační osobní ohodnocení, dobu určitou s možností prodloužení, týden dovolené navíc- Přihláška formou zaslaného životopisu na adresu : zdenek kmkonsult.

cz nebo kontaktu na tel. +420 777 776 355 p.Večerka. Pracovní místo je zprostředkováváno agenturou práce.Pro výběrové řízení na výše uvedenou pracovní pozici bude KM konsult s.

r.o., jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016 / 679.

Odpovědí na tento inzerát poskytujete správci souhlas a své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení.

Souhlas lze vzít kdykoliv zpět.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost