Operátoři skladu
SIPRAL a.s.
Jirny
před 10 hodinami
source : Hitprace

Místo pracoviště : - U Dálnice 604, 250 90 Jirny Prvotní kontakt : - tel. : 296 565 119, 606 488 000 Po-Pá od 08 : 00 do 15 : 00 Upřesňující údaje : Operátor skladu u nás vykonává především tyto činnosti : - příjem, výdej, kontrola a balení materiálů, manipulace s materiály a hotovými výrobky.

 • zpracování průvodních dokladů.- práce ve vnitřním i venkovním skladu.Očekáváme : - vyučení, - praxi na obdobné pozici min.
 • 1 rok, - platné oprávnění na VZV - W1; W2 Třída II., - vazačské a jeřábnické zkoušky či strojní průkaz jsou výhodou, - zodpovědný přístup k práci,- strojní průkaz výhodou,- logické uvažování.

  Zaměstnanecké výhody : - velmi dobré ohodnocení úměrné kvalifikaci a pracovnímu výkonu- náborový příspěvek ve výši 10 000,- po skončení zkušební doby- další profesní rozvoj (např.

  výuka angličtiny na pracovišti)- zaměstnanecké výhody - stravenky, 5 týdnů dovolené, příspěvek na dopravu dle vzdálenosti od bydliště, možnost objednání obědů na pracoviště- moderní pracovní prostředí

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost