OPERÁTOR/OPERÁTORKA TKALCOVNY
GASL CZ s.r.o.
Prostějov
před 3 dny
source : Hitprace

Operátor / operátorka tkalcovny (1509002)Požadujeme : střední odborné vzdělání s výučním listem, jste manuálně zručný a technicky zdatný, jste spolehlivý a máte odpovědný přístup k práci, jste ochotný pracovat ve 12ti hodinových směnáchNáplň práce : obsluze strojů na tkaní.

Nabízíme : stabilní dlouhodobou práci na HPP, přispíváme na stravování, nabízíme 25 dní dovolené, můžete využít parkování v objektu závodu, čeká na Vás čisté a příjemné pracovní prostředí.

Pracoviště : ProstějovMzda : od 22.000 - 24.000,- Kč + po 7-mi odpracovaných směnách máte možnost výplaty ZÁLOHYNástup : dle dohodySměnnost : nepřetržitý provozPokud Vás uvedené informace oslovily, splňujete požadavky nebo máte k nabízené pozici jakékoliv dotazy, kontaktujte nás na tel.

773 447 447 anebo e-mailem na prace gasl.cz.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost