SPECIALISTA INTERNÍ KOMUNIKACE A EMPLOYER BRANDINGU
PHILIP MORRIS INTERNATIONAL MANAGEMENT SA
Prague, Czech Republic
před 14 dny

Chceš s námi tvořit budoucnost?

Láká tě být součástí revoluce, která změní celé odvětví?

Celosvětově naplňujeme naši novou strategii vytváření budoucnosti bez kouře, a to díky našemu unikátnímu produktu.

Tuto vizi a s ní spojené aktivity chceme víc a víc komunikovat nejen dovnitř firmy, ale také ven na veletrzích práce, na univerzitách či odborných konferencích.

Takže pokud rád komunikuješ s lidmi, jsi kreativní a zároveň pečlivý, zajímá tě spojení HR a marketing, toužíš po tom řídit své vlastní projekty, přicházet s novými nápady a vidět hned výsledky své práce, pak hledáme právě tebe.

Do našeho mezinárodního týmu totiž hledáme posilu pro tvorbu interní komunikace a také realizaci aktivit zaměřených na oblast employer brandingu směrem ke studentům, budoucím novým kolegům i veřejnosti.

Tvým úkolem bude starat se o to, aby byli všichni zaměstnanci včas a správně informováni o všem důležitém, co se ve firmě děje.

A to nejen v ČR, ale ve spolupráci s kolegy i na Slovensku a v Maďarsku.

K dispozici budeš mít klasické komunikační nástroje a třeba i interní sociální síť.

Budeš se také podílet na vytváření strategie v oblasti employer branding a s kolegy z ČR i zahraničí spolupracovat s externími agenturami na přípravě a exekuci aktivit zaměřených na dlouhodobé budování značky naší firmy jako zaměstnavatele.

Rádi si poslechneme tvoji představu a pokud se nám bude líbit, pozici u nás budeš mít připravenou okamžitě.

Těšíme se na tebe!

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost