řidič oprávnění skupiny C
František Ryvola
Kněževes, Czech Republic
před 4 dny
source : Hitprace

Jsme malá zavedená zahradnická firma (od roku 2002) zabývající se realizací zahrad dle požadavků zákazníků a následnou údržbou, stejně jako kácením a jednotlivými výsadbami rostlinného materiálu po celé ČR.

Usazujeme jímky, pokládáme závlahu, stavíme gabiony, realizujeme koupací i okrasná jezírka. www.vaszahradnik.cz Hledáme šikovného vstřícného člověka, který je spolehlivý, dokáže řídit vůz IVECO a ovládat nosič kontejneru.

Potřebujeme kolegu, který se v případě nutnosti nebojí vzít do ruky lopatu, pomoct se skládáním materiálu. Znalost oboru není podmínkou.

Příjemný dynamický kolektiv, podílíte se na práci, která má smysl - www.vaszahradnik.cz, flexibilita, ochota se domluvit a vyjít vstříc dle individuálních potřeb.

Kontakt : Lucie Vopálková -777704962 - 8.00-18.00 nebo kancelar vaszahradnik.cz

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost