ČÍŠNÍK/SERVÍRKA
FIBRO, spol. s r.o.
Karlovy Vary
před 11 hodinami
source : Hitprace

Kontakt : e-mailem : job hotelromance.czPracovní činnost : "Příprava a aranžování místností a tabulí, Přijímání a umísťování hostů, poskytování rady při výběru pokrmů a nápojů.

Servírování a vydávání pokrmů a nápojů. Dokončování přípravy jídel u stolu (např. flambování, tranšírování atd.). Ošetřování a nalévání nápojů.

Účast na přípravě a obsluze při slavnostních akcích. Přijímání objednávek. Inkaso plateb a spolupráce s pokladnou. Péče o používané předměty (sklenice, nádobí, příbory atd.

Uskladňování a kontrola zboží a předmětů používaných v restauraci. Odborná instruktáž u speciálních pokrmů a nápojů.Požadavky : samostatnost, dovednost řešení problémů, organizování práce, aktivní přístup, zvládání zátěže, jazyková způsobilost v češtině, ruštině, angličtině a němčině.

Každý zájemce o nabízené pracovní místo musí absolvovat pohovor s managerem hotelu. Bez předchozí domluvy na čase a datu pohovoru nejsme z provozních důvodů schopni se zájemcem pohovor uskutečnit, proto je nezbytně nutné se předem objednat na uvedeném mailu, nebo telefonu 777603037.

Děkujeme za pochopení. Management hotelu Romance Karlovy Vary.

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost