MECHANIK ÚDRŽBY MĚŘENÍ TEPLA
Teplárna České Budějovice, a.s.
České Budějovice, CZ
před 12 hodinami
source : Easy-prace.cz

Charakteristika pracovní činnosti : - výroba, montáž a opravy tratí pro měřící zařízení ÚT a TV- montáž a odzkoušení řídících obvodů a ovládacích prvků měřících zařízení- zjištění a vyhodnocování závad na měření ÚT a TV, výměny měřících zařízení- kontroly a odečty měřících zařízení u odběratelů- komunikace se zákazníky- zajištění přenosu dálkových odečtů- opravy sdělovacích a zabezpečovacích sítí dálkových signalizačních monitorovacích obvodů- periodická technická kontrola měřících zařízeníPožadavky - vzdělání : - vyučen nebo úplné střední odborné vzdělání - obor elektromechanik- vyhláška č.

50 / 78 Sb. 6- řidičské oprávnění sk. "B"- komunikativnost- flexibilita- dobrý zdravotní stav- bezúhonnost- výhodou svářečský kurzNabízíme : měsíční prémie, pololetní odměny, stravenky, 5 týdnů dovolené, Flexipassy, Příspěvek k důchodovému spořeníSvé životopisy zasílejte do 30.

6.2020 k rukám paní Kateřiny Filipové, e-mail : použijte odpovědní formulář

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost