Servisní technik elektro lokomotiv Siemens Vectron
Siemens
Praha, Praha, CZECH REPUBLIC
před 4 dny

Jsme tým servisních techniků lokomotiv společnosti Siemens Mobility, s.r.o. Náš tým poskytuje servisní a související služby v oblasti údržby a opravy lokomotiv Siemens Vectron, náhradních dílů a dalších servisních činností.

současnosti hledáme do týmu nové kolegy na pozici Servisní technik lokomotiv Vectron. Přidejte se k nám a pojďte spolu s námi tvořit Siemens zítřka! Čemu se u nás budete věnovat?

servisní činnosti na lokomotivách Vectron v rámci České republiky, zejména v oblasti elektrovýzbroje a řídící elektroniky kontrolám a diagnostice závad opravám závad elektrických a elektronických komponentů lokomotivy činnostem na vozidlech u zákazníka či v partnerských depech komunikaci se zákazníky Na co se můžete těšit?

mentora, který Vám v prvních měsících předá veškeré know-how intenzivní jazykové vzdělávání (NJ či AJ), pokud potřebujete posílit jazyk plánované údržby, ale i neplánované opravy výjezdy firemním automobilem v rámci ČR adrenalin, protože každá závada je jiná ocenění vlastních nápadů a zlepšováků možnost stáže v Mnichově v oblasti kolejových vozidel Co byste měl / a mít?

SŠ či VŠ vzdělání elektrotechnického (kolejová vozidla) směru praxi v oboru kolejových vozidel - ideálně v oblasti údržby či výroby platnou vyhlášku 50 6 (možnost doplnění po nástupu) řidičský průkaz sk.

B a ochotu cestovat základní znalost anglického a / nebo německého jazyka Na co se u nás můžete těšit? S nástupem k nám, kromě jiného, získáte například : až 33 dní dovolené osobní roční rozpočet ve výši 24 000 Kč, který můžete využít na různé volnočasové aktivity v naší cafeterii A to není vše.

Co víc můžeme nabídnout? Naleznete zde : https : / / www.siemens.cz / mobilityjobs / firemni-benefity Kde najdete naše kanceláře?

Zázemí kanceláře naleznete v části Praha - Vršovice (K Topírně 1524 / 11). Přidejte se k nám a pojďte spolu s námi tvořit Siemens Mobility zítřka! Pošlete nám svůj aktuální životopis.

Organization : Siemens Mobility Company : Siemens Mobility, s.r.o. Experience Level : Mid-level Professional Job Type : Full-time

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost