Skladník - Jesenice u Prahy (Ref. č.: 1562276585)
PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.
Praha - západ - Jesenice, Czech Republic
před 5 dny
source : Hitprace

Náplň práce

Pro našeho klienta, jednoho z největších výrobců bednění a lešení na světě, hledáme vhodné kandidáty na pozici Skladník - Jesenice u Prahy .

Náplň práce :

  • samostatná práce ve skladu
  • kontrola zboží
  • nakládka a vykládka zboží
  • Požadujeme :

  • dobrý zdravotní stav
  • spolehlivost a přesnost
  • směnný provoz (Po - Pá), ranní a odpolední (NE noční, NE víkendy)
  • trestní bezúhonnost
  • zkoušky VZV výhodou (případně zdarma zajistíme školení a průkaz)
  • Nabízíme :

  • perspektivní zaměstnání ve stabilní společnosti
  • 13. plat
  • 5 týdnů dovolené
  • 3 dny zdravotního volna
  • placené volno mezi vánočními svátky
  • občerstvení na pracovišti
  • penzijní připojištění (1000,- Kč po třech letech u společnosti)
  • příspěvek na stravné (stravenkový paušál v max. výši)
  • a další firemní benefity
  • místo výkonu práce Jesenice u Prahy
  • Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat.

    Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

    Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289 / 7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č.

    110 / 2019 Sb., a to až do odvolání písemnou formou.

    Benefity

    Příspěvek na penzijní / životní připojištění

    Stravenky / příspěvek na stravování

    Dovolená 5 týdnů

    Občerstvení na pracovišti

    Zdravotní volno / sickdays

    13. plat

    Nahlásit tuto nabídku
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.